Biel zawsze się obroni

Biel zawsze się obroni

Biały kolor mebli jest obecny właściwie w każdym stylu. Białe meble nadają wnętrzu jasności a same w sobie nie wyglądają dzięki temu kolorowi zbyt ciężko. Jeśli mebel połączony jest z lustrem, to zwierciadło dodatkowo będzie optycznie powiększało pomieszczenie. Tak jest na przykład w przypadku białej szafy z lustrem.

Mebel ten w połączeniu z innymi meblami o kolorze drewna (np. stołami, krzesłami czy komodą), poza wszystkimi wyżej wymienionym aspektami, sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulne. Biel nie musi odstraszać przecież swoim chłodem. Odpowiednio tło, w postaci właśnie innych mebli czy kolorów ścian uczyni wnętrze przyjemnym i ciepłym.

BIAŁA SZAFA Z LUSTREM TO TAKŻE NOWOCZESNOŚĆ

Biała szafa z lustrem może mieć w różny sposób wkomponowane zwierciadła na froncie. Do rozwiązań nadających wnętrzu nowoczesności należy takie, w którym lustro stanowi cały front szafy. Geometryczne wstawki zwierciadeł – pionowe czy poziome – umieszczone na przesuwanych drzwiach białej szafy z lustrem dodadzą nowoczesnego sznytu każdemu pomieszczeniu. W tym przypadku dobrze zadbać o nowoczesne krzesła na metalowych chromowanych stelażach czy też o stół lub łóżko z tego typu elementami.

PRZYJEMNE REFLEKSY

Niezależnie od formy zwierciadeł umieszczonych na białej szafie z lustrem zawsze będą one, dzięki odbijającemu się w nich światłu (naturalnemu lub sztucznemu), dawały przyjemne refleksy w pomieszczeniu. To znakomite rozwiązanie, jeśli chce się rozświetlić lokum. Nie należy też zapominać o tym, że biała szafa z lustrem to dwa w jednym – nie trzeba marnować dodatkowego miejsca na wpasowanie w nie dużych rozmiarów zwierciadła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *