Szafy narożne lustrem – fantazyjny i praktyczny mebel

Szafy narożne lustrem – fantazyjny i praktyczny mebel

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że mebel musi stać równolegle do ściany i mieć formę prostopadłościanu. Współcześnie producenci wychodzą naprzeciw wymaganiom klientów i starają się, aby zwykłe przysłowiowe M-4 mogło być urządzone niesztampowo i z gustem. Szafy narożne z lustrem spełniają właśnie taką funkcję.

MAŁY METRAŻ, DUŻO RZECZY…

Szafy narożne z lustrem doskonale nadają się do małych pomieszczeń, często takie właśnie lokum zajmują najmłodsi w rodzinie. Dzięki temu, że szafy narożne z lustrem mają ciekawy kształt, mogą przybrać formę minigarderoby czy też szafowego labiryntu. Takie rozwiązanie poza pragmatyzmem (przeważnie takie meble są bardzo pojemne), spełniają swoją funkcję estetyczną, gdyż szafy narożne z lustrem przyciągają po prostu wzrok jako niestandardowe rozwiązanie. Dodatkowo możliwość wyboru pastelowych kolorów mebli, takich jak: pomarańcz, błękit i żółć sprawia, że idealnie grają one z klimatem wystroju dziecięcych pokoików.

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSCA…

…wartość bardzo pożądana. Niezależnie od tego, czy meblujemy pokój dziecięcy, czy też trochę większy salon, wolna przestrzeń zawsze jest mile widziana. Im więcej rzeczy można zmieścić w jednym meblu, tym lepiej. Szafy narożne z lustrem są skonstruowane tak, że albo kryją w sobie całą zawartość, albo mają na zewnątrz dodatkowe półki, na których można umieścić doniczki z kwiatami czy też zdjęcia w ramkach. Szeroka paleta barw: szarości, czerń i biel oraz kontrastujące ich zestawy sprawiają, że szafy narożne z lustrem poza tym, że optycznie, także dzięki zwierciadłu, powiększają pomieszczenie, to dodatkowo idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *